Už nemusíte do optiky. Pánske okuliare si necháte urobiť online

Potrebujete nové pánske okuliare? Doba, kedy ste kvôli nim museli do optiky, je dávno preč. Poďte si ich vybrať a nechať kompletne urobiť v online optike Okuliaroveramy.sk.

Raj okuliarových rámov

Aj tak sa dá nazvať e-shop s okuliarovými obrubami Okuliaroveramy.sk. Tak veľký sortiment neponúkne takmer žiadna kamenná optika. Pánske okuliare sú dostupné v obrovskom množstve modelov, súčasne ale je väčšina hneď v niekoľkých farbách alebo vzoroch.Ponuka je skutočne obrovská. Vyberiete si konzervatívnejší aj extravagantnejší model. Záleží na vašich preferenciách, štýle a odvahe.

Šošovky do okuliarov sú samozrejmosťou

Domov vám nepríde len obruba okuliarov. Tie si necháte v online optike kompletne skompletovať. E-shop ponúka taktiež kvalitné a cenovo výhodné dioptrické šošovky. K dispozícii sú klasické tvrdené plastové šošovky, ale aj s antireflexom, stenčené, samozafarbovacie, zrkadlové či tzv. Blue Control, určené pre prácu s počítačom a inými displejmi. Rôzne benefity je možné kombinovať, takže sú k dispozícii napríklad tvrdené stenčené plastové šošovky s antireflexom. Čo je veľmi častá voľba.

Aké okuliare sa nosia?

Pánske okuliare stále preferujú ako materiál kov. Dávajú nám luxusný image. Pokiaľ chceme dosiahnuť trendový vzhľad, nemali by sme sa báť masívnejších plastových retro rámčekov. Tie sa hodia hlavne pre mladšiu generáciu. Naopak, tí starší z nás, môžu mladistvejší extravagantnejší vzhľad docieliť voľbou farebnej alebo vzorovanej obruby. TIP: Okuliare – pánske: to je sortiment online optiky Okuliaroveramy.sk.

Aby nám perfektne sadli

Okuliare nám musia skvele sadnúť. Vezmite preto svoje staré okuliare a porovnajte ich základné rozmerové parametre s tými, ktoré si chcete v e-shope kúpiť. Nezabudnite tiež do objednávky uviesť vzdialenosť stredu zreníc, tzv. PD. Tento údaj je dôležitý pre správne vycentrovanie šošovky. Nájdete ho v recepte, v správe od očného lekára, alebo si tento údaj zmeriate pred zrkadlom.

Publikované: 30. 03. 2020 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Móda a štyl

Autor: Jarmila Zábranská