Interiérové štúdio Prešov – to je Wood Style Design

Vždy je ten správny čas na zmenu. Ak túžite po zmene svojho bývania, neodkladajte to. Nepristupujte však k nemu bez uváženia. Ideálne je začať tým, že zájdete pre radu do dobrého interiérového štúdia. Vyhnete sa zbytočným nákupom a investíciám. Často v snahe zmeniť naše bývanie k lepšiemu, nakupujeme nové a nové kusy nábytku, nové dekorácie, všetko sa nám doma hromadí a zmena nie je viditeľná. Začať je treba od základu. Interiérové štúdio Prešov – WSD vám pomôže zmeniť vaše bývanie podľa vašich predstáv. Často žijeme obklopení nábytkom, ktorý sme „podedili“ i nevhodnými darčekmi. Vďaka pohľadu odborníka budeme mať menší problém sa nevhodných kúskov zbaviť. Alebo nájdu nové netradičné uplatnenie. Trebárs po menšej rekonštrukcii, s novým náterom či novým nábytkovým kovaním.

Architekti WSD nevnucujú zákazníkom svoj vkus. Naopak. Ctia štýl, ktorý milujeme

Či už je to minimalizmus, retro alebo rustikálny štýl. Základom návrhu nového interiéru je zistiť, čo je nám ako klientovi blízke. Od toho sa potom odvíjajú návrhy zmien. Na druhej schôdzke architekt štúdia navštívi klienta, obhliadne si priestor a všetko zameria. Výsledkom týchto dvoch stretnutí je vypracovanie 3D vizualizácie interiéru. Ako klienti tak vidíme návrh skôr, ako sa začne realizovať a máme možnosť všetko včas pripomienkovať. Architektonické štúdio sa postará o nákup nového nábytku, prípadnú výrobu na mieru, aj o montáž. WSD má za sebou veľké množstvo vydarených realizácií, od kompletných interiérov bytov a domov, až po jednotlivé návrhy kuchýň, vstavaných skríň, dverí, schodísk, či detských izieb.

Kompletná zmena, ale zmeny po častiach

Záleží len na nás, či sa pustíme do veľkých zmien v celom byte naraz, alebo budeme postupovať postupne, miestnosť po miestnosti. Od architektonického štúdia dostanete kompletný rozpočet, takže sa môžete rozhodnúť aj podľa finančných nákladov.

Publikované: 13. 09. 2019

Kategória: Bývanie

Autor: Jarmila Zábranská