Tip na originálny darček: Ručne maľovaný obraz zvieraťa

Najviac stresové obdobie je momentálne za nami, obdobie sviatkov, kedy musíte vymýšľať hromadu darčekov na Vianoce pre viac osôb, avšak tým to zďaleka nekončí. Prichádzajú na rad aj ďalšie dôležité udalosti, ako napríklad narodeniny, svadba, výročie alebo napríklad Valentín. Síce sa mnohokrát jedná o jeden darček, ale aj ten vám môže dať poriadne zabrať. Vymyslieť totiž naozaj originálny darček nie je tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá, a preto sme si pre vás v našom článku pripravili užitočný tip, aby sme vám aspoň trochu uľavili od zbytočného stresu. Ručne maľované obrazy sú takpovediac stávkou na istotu!

Ručne maľovaný portrét domáceho maznáčika

Portrét zvieraťa na zákazku bude slúžiť ako skvelá dekorácia do domácnosti a zaplní prázdne miesto na stene, ale to nie je všetko. Pokiaľ váš blízky svojho maznáčika bezhranične miluje a považuje ho za právoplatného člena rodiny, jedná sa o darček, ktorý v sebe nesie aj kúsok osobného kúzla.

Kto portréty maľuje a ako?

Výtvarníčka Barbora Cirklová maľuje portréty domácich zvierat pomocou akrylových farieb a bavlneného plátna. Portrét je o veľkosti 40 x 40 cm. Farby ľubovoľne zvolíte podľa svojich preferencií, ideálne tak, aby obraz krásne zapadol do prostredia miestnosti, kde bude zavesený.

Pokiaľ teda premýšľate, že obraz zaobstaráte, postupujte podľa nasledujúcich inštrukcií – Zašlite výtvarnicu fotografiu, ktorú chcete namaľovať emailom na cirklova.b@gmail.com. Treba podotknúť, že fotografia by mala byť dostatočne kvalitná a ostrá, aby na ňu boli viditeľné všetky detaily. Môžete využiť možnosť zaslania viacerých fotografií, kedy si výtvarníčka vyberie takú, ktorá sa jej bude dobre maľovať alebo nejakým spôsobom zaujme. Zadáte potrebné kontaktné údaje do vyplňovacieho formulára, potom vás výtvarníčka kontaktuje a dohodnete sa.

Publikované: 11. 11. 2021 / Aktualizované: 13. 02. 2023

Kategória: Tipy

Autor: Jarmila Zábranská