Majte zľavy a akčné letáky vždy po ruke a online

Kto dnes nenakupuje v zľavách, zbytočne sa pripravuje o peniaze. Sledovať akčné ceny je totiž veľmi jednoduché a rozhodne sa to vyplatí. Nemusíte loviť zľavy po hypermarketoch. Dnes, v dobe pokračujúcej koronavírusovej krízy, je lepšie „výlety“ na nákupy čo najviac eliminovať. Preto sa nám hodí mať prehľad o akčných cenách a zľavách, ktoré prezentujú akčné letáky. Vďaka nim vždy vieme, kedy a kam na nákup vyraziť.

Akčné ponuky sa vyplatia

Niektorí ľudia sa nad „lovcami zliav“ pousmievajú. Ale pravdou je, že hlavne veci, ktoré kupujeme vo veľkom, sa nám oplatí nakúpiť lacnejšie. Domácnosti bežne nakupujú jeden až dva kartóny trvanlivého mlieka. Štvorčlenná rodina s deťmi hravo denne vypije aj dva litre mlieka. Kúpiť mlieko v zľave znamená ušetriť aj viac ako 50 % ceny. Podobné je to s inými mliečnymi výrobkami, napríklad s jogurtom. Kto hodne pečie a varí, ocení aj zľavy na maslo. Bežne sa dá dlhodobejšie skladovať v mrazničke bez straty kvality. A ušetriť viac ako polovicu je určite múdre. To je len pár príkladov, ako ušetriť pri nákupe potravín.

Sledovať sa ale oplatí aj krátkodobé ponuky spotrebného tovaru či iné špeciálne akcie

Typické sú ponuky v Kauflande. Ten má pravidelné špeciálne ponuky, vďaka ktorým kúpime lacnejšie veci na zaváranie, oblečenie pre deti, aj školskú výbavu. U tej sa môžeme zastaviť, pretože je veľmi aktuálnou. A akciu v štýle „naspäť do školy“ robí napríklad aj Tesco. Či už ste podnikateľ, alebo ste si zvykli nakupovať menej často a vo veľkom, rozhodne sa vám vyplatí mať prehľad taktiež o akčných ponukách v Metro.

Nenechajte si preplňovať schránku papierom

Poštové schránky preplnené letákmi nemá rád nikto. Aj tí, kto pred tým nesedeli každý deň u počítača, majú dnes k dispozícii mobilné telefóny s pripojením k internetu. Takže leták so službou, akou je Hitgo.sk máte vždy po ruke. Vďaka zmene svojho pohľadu na letáky máte nielen prázdnu schránku, ale taktiež šetríte prírodu a chováte sa ekologicky.

Akčné letáky na Hitgo.sk

Sledujete na Hitgo.sk tie najdôležitejšie akčné letáky. Na stránkach projektu nájdete letáky Billa, Fresh, Kaufland, Metro, Milk AGRO aj Tesco. S Hitgo.sk ulovíte ale aj ďalšie zľavy, trebárs tie v online obchodoch. Sledovať môžete zľavy podľa konkrétnych obchodov, ale aj podľa typu sortimentu – či už ide o módu, detské hračky, elektroniku, nábytok, či trebárs potreby pro šport. Zistíte, kde majú zlacnené chovateľské potreby aj doplnky stravy a liečivá. Na jednom mieste vďaka Hitgo.sk nájdete aj zľavové kupóny a kódy pre lacnejšie nákupy či dopravu bez poštovného. A nechýbajú ani darčekové poukážky, vďaka ktorým jednoducho vyriešite darček pre kohokoľvek blízkeho.

Publikované: 16. 08. 2020

Kategória: Tipy

Autor: Jarmila Zábranská