Projekt Premiére – kto za ním stojí a aké sú jeho plusy?

Zohnať bývanie na úrovni nie je jednoduché. Ak bytový problém riešite na území Bratislavy, máme pre vás riešenie. Učarovalo vám Staré Mesto? Tak sa doň presťahujte! Moderné, dostupné, nové, v dobrej lokalite – to sú len niektoré prívlastky, ktoré by sa ideálnemu bývaniu prisúdiť. My vám jedno také teraz predstavíme. Poznáte rezidenčný komplex Premiére?

Kto Premiére stavia?

Finep je jednou z najväčších developerských spoločností v Českej republike, ktorej aktivity sa špecializujú na výstavbu rezidenčných objektov a administratívnych centier. Finep zdobí desiatky úspešne zrealizovaných projektov, tisícky nových bytov a prestížne ocenenie Developer roku, ktorý spoločnosť získala v roku 2010. V tom čase už mala za sebou viac ako trojročné pôsobenie na Slovensku s projektom Jégého alej. Premiére je teda ďalšou z aktivít Finepu, ktorá si zaslúzi pozornosť.

Predstavenie projektu

Premiére je 23podlažný rezidenčný objekt, ponúkajúci množstvo variabilného a moderného priestoru na bývanie. K dispozícii tu sú jedno až štvorizbové byty, apartmány či štúdiá, pričom každá z jednotiek má vlastný balkón, lodžiu alebo terasu. Výmera od 32 až do 125m2 nenechá nikoho na pochybách, že v prípade projektu Premiére ide naozaj o multifunkčný priestor, ktorý môžu využiť bezdetné páry, singles, ale aj rodiny s deťmi. Takéto byty Bratislava neponúka pravidelne.

Lokalizácia

Komplex sa nachádza v Starom Meste v Bratislave, konkrétne na Šancovej ulici. Ide o miesto s výborným napojením na cestnú sieť a ťažiskové body hlavného mesta, ktorými nepochybne sú letisko, železničná stanica či neďaleká diaľnica. Obyvatelia Premiére okrem toho môžu ťažiť aj zo služieb bratislavskej MHD, ktorej zastávky sa takisto nachádzajú v tesnej blízkosti objektu. Predaj bytov Bratislava v zmienenom štandarde ponúka v menšom počte, než ktorý by bol schopný uspokojiť dopyt po nich.

Vybavenosť

Z hľadiska občianskej vybavenosti ponúka okolie budovy všetko potrebné. Pár minút chôdze sú vzdialené nákupné strediská, oddychové zóny, reštaurácia, lekárne či vzdelávaco-výchovné centrá pre deti a mládež. Čo sa vybavenia samotného komplexu týka, určite musíme spomenúť trojpodlažnú podzemnú garáž s elektro-stanicami na nabíjanie elektromobilov. Priestor je monitorovaný kamerovým systémom, ponúka teda nie len maximálny komfort, ale aj bezpečnosť.

Publikované: 28. 05. 2018

Kategória: Bývanie

Autor: Jarmila Zábranská