Regál na hračky = neskôr praktická knižnica pre študenta

Chcete vytvoriť deťom originálny priestor na hračky, taký, ktorý je veselý a zároveň veľmi praktický? V tom prípade je pre vás jasnou voľbou regál na hračky, ktorý môže neskôr slúžiť aj ako detská knižnica na knihy, písanky a zošity. Pozrite sa s nami spoločne ako taký detský regál vybrať.

Regál na hračky, knihy a čokoľvek iné

V detských izbách sa častokrát nekontrolovane hromadí hŕba predmetov, medzi ktorými je zložité sa vyznať. Absolútnemu chaosu zabránite kúpou vhodných regálov. Môžu byť len policové regály, ale tiež môžu mať skrinkovou časť alebo zásuvky. Detský regál na hračky býva často v rôznych farbách a tvaroch. Zoženiete vysoké, úzke, široké, nízke i atypické. Najprv zvážte, na čo presne má regál slúžiť, koľko by toho mal uniesť a či ladí do interiéru izbičky. Doplniť ho môžete aj o podobnú komodu. Možno vás ani z fotografie regálu nenapadne, čo všetko možno v interiéri detskej izby regálom s úložnými boxami docieliť / vyriešiť. Môžete tiež dokúpiť látkové boxy len do niektorých políc regálov a prázdne miesto v podobe štvorca tak využiť na iné predmety, alebo tiež knižky.

1. Policový regál na hračky

Je veľmi univerzálny, pričom naň môžete umiestniť prakticky čokoľvek. Dieťa a hlavne vy, získate dokonalý prehľad o všetkých veciach. Niekedy však môže bez boxov pôsobiť mierne chaoticky, preto odporúčame ich dokúpiť (košíky, látkové boxy atd.).

2. Závesný regál na hračky

Rovnako ako vyššie spomenutý detský policový regál, tak aj závesný regál rieši problém s úložným priestorom v detskej izbe. Je možné ho zavesiť na stenu, pričom je spravidla o niečo viac členený. Do menších izieb odporúčame vybrať otvorené regály, pretože nebudú pôsobiť tak pevným dojmom.

3. Kombinované regály do detskej izby

Patria medzi najpredávanejšie regály na hračky, keďže majú najviac univerzálne využitie. Dôvod? Kombinované regály sú zložené ako z políc, tak aj uzavretých skriniek. Vďaka tomu získa vaše dieťa ďalšie možnosti, kam svoje veci a obľúbené hračky uloží.

Publikované: 04. 11. 2019

Kategória: Bývanie

Autor: Jarmila Zábranská