Doplnky pre pohodlie a lepšiu ochranu vášho auta

Vozidlo je dnes pre mnohých z nás neodmysliteľnou súčasťou života. Využívame ho na cestu do práce, na nákupy alebo spoločné výlety s rodinou. Aby nám ale vo všetkých týchto prípadoch aj dobre a dlhodobo slúžilo, mali by sme mu dopriať starostlivosť a dobrú ochranu.

Čo presne to znamená, a ktoré doplnky tento cieľ spĺňajú najlepšie, si povieme v našom článku.

Vyskúšajte deflektor prednej kapoty

Poškodenie auta a najmä jeho kapoty môže byť v dôsledku zlých podmienok na ceste veľké. Dôvodom je skutočnosť, že vo vzduchu sa nachádza niekoľko malých kameňov a triesok, ktoré môžu pri vysokej rýchlosti ľahko poškodiť ochranné štíty, čo znamená, že sa poškodí aj kapota.

Prichádzajú pod vysokým tlakom a zanechávajú na aute nepekné škrabance. Štýlový deflektor prednej kapoty znamená, že kamene a triesky sa nebudú môcť dotknúť auta, pretože tento chránič je nastavený pod špeciálnym uhlom tak, aby všetky drobné prekážky a nečistoty nesmerovali na auto.

Cenovo dostupné riešenie

Produktov, ktoré môžu ochrániť vaše vozidlo existuje viac. Za mnohé z nich si ale musíte poriadne priplatiť a požiadať o inštaláciu profesionála, čo tiež nebude zadarmo. Deflektor je však jedným z najdostupnejších riešení, ktoré môžete uskutočniť bez navýšenia rozpočtu. Výhodou je aj fakt, že si ho dokážete sami nainštalovať.

Ochrana vozidla pomocou gumených rohoží pomôže zachovať dobré vlastnosti

Nakoľko nám automobil slúži na prepravu a cestovanie, jeho interiér musí odolávať neľahkým podmienkam. Nielen voda a vlhkosť, ale aj špina a prach sa môžu postarať o jeho znečistenie a poškodenie.

Existuje ale jednoduché riešenie, ktoré umožňuje jednoduché čistenie podlahy vo vašom vozidle, ktoré ju chránia pred poškodením a nečistotami. Univerzálne gumené rohože sa dajú ľahko odstrániť, vyčistiť a povysávať, aby sa zaistilo, že interiér vášho vozidla bude zasa vyzerať čo najlepšie.

Sú z odolného a pevného materiálu, ktorý zachytí všetko potrebné a jednoducho sa vždy a v prípade potreby vyčistí. Podlaha ostane suchá a chránená pred koróziou a nečistotami. Určite preto ich výber nepodceňujte a pohodlne s nimi cestujte.

Publikované: 30. 06. 2020 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Auto/moto

Autor: Jarmila Zábranská