Skladujte efektívne v KLT boxoch

Skladové priestory nie sú ničím lacným a v skladoch tak bojujeme s každým miestom. Preto je veľkou výhodou využívať pre skladovanie KLT boxy, ktoré zásadne zefektívňujú skladovanie. Prečo sú práve KLT prepravky doslova spásou pri skladovaní? Ide o stohovateľné prepravky, ktoré vďaka schopnosti vertikálneho skladovania šetria obrovské množstvo priestoru v skladoch. Nejde samozrejme len o jeden druh prepravky. Firma Schoeller Allibert tieto prepravky dodáva v piatich veľkostiach, ktoré je možné navzájom stohovať.

Najžiadanejšie KLT boxy

Najobľúbenejšími KLT prepravkami sú tie v štandardných euro rozmeroch. Na druhom mieste v obľúbenosti sa držia EuroClick prepravky. Tie majú ďalšiu výbornú vlastnosť, ktorou je možnosť ľahko zvýšiť výšku prepraviek vďaka nástavcu Click Booster. Využívajú sa k tomu tzv. clikboostery. KLT boxy vedia efektívne vyplniť priestory v sklade, ľahko sa s nimi manipuluje a zvyšujú efektivitu taktiež pri preprave. Využitie nájdu v celej škále odvetví. Vždy ponúknu schopnosť chrániť uskladnený tovar a ušetriť miesto. Prepravky sú odolné a dlhodobo použiteľné. Umožňujú jednoduchú identifikáciu skladovaného tovaru a firmám šetria nielen miesto, ale aj financie.

O firme Schoeller Allibert

Schoeller Allibert dodáva stohovacie prepravky, malé skladacie prepravky, zasúvacie plastové prepravky, skladacie paletové kontajnery, plastové kontajnery (IBC), pevné paletové kontajnery, plastové palety, prepravné vozíky, aj produkty pre nápojový priemysel. Okrem neho oslovuje firmy z oblasti poľnohospodárstva, potravinárskeho priemyslu, automobilového priemyslu, priemyselnej výroby, poolingových služieb a retailu. Firma sleduje požiadavky jednotlivých odvetví pokiaľ ide o potreby v oblasti skladovania a prepravy. Na základe týchto zistení neustále modifikuje svoje výrobky a vytvára nové, ktoré odpovedajú aktuálnym požiadavkám firiem v jednotlivých odvetviach.

Publikované: 19. 10. 2019 / Aktualizované: 31. 07. 2023

Kategória: Tipy

Autor: Jarmila Zábranská