Vieme, ako výhodne nakupovať

Vyhoďte z poštových schránok letáky, nenechajte si zahlcovať svoju e-mailovú schránku, ani nepobiehajte po obchodoch v snahe zistiť, kde kúpiť najlacnejšie mlieko. Ide to aj inak. Moderné služby dnes vedia sledovať výhodné nákupy za nás. Pomáhajú nám vyčistiť naše schránky, či už tie na bežnú poštu, alebo elektronické, od množstva letákov a spamu. Všetko totiž nájdeme na pár klikov cez stránky internetovej služby. Stačí nám počítač, tablet, prípadne mobilný telefón. A ten máme pri ruke vlastne neustále. Výbornou službou, s ktorou dokážeme mať prehľad o akčných ponukách a zľavách je Kupino.sk. Ide o slovenskú verziu najväčšieho českého portálu zameraného na online distribúciu katalógov a letákov Kupi.cz. Kupino.sk samozrejme sleduje slovenský trh, avšak ťaží zo skúseností u našich susedov. Aj preto sa aj teraz chystá ďalšia aktualizácia platformy s novým vylepšením. V Českej republike túto službu využíva každá tretia domácnosť a počet záujemcov o služby rastie aj na Slovensku. Ako ich čo najefektívnejšie využívať?

Letáky online sú vždy po ruke

Málokto z nás nesleduje rôzne letákové akcie. U niektorých predajcov to robíme dokonca automaticky. Nejde nám len o snahu uloviť nejakú tu zľavu. Často sú ponuky tematické a čakáme na ne. Takto pred začiatkom školského roku nakúpime lacnejšie školské potreby, zoznámime sa so špecialitami talianskej kuchyne, vybavíme sa za pár korún praktickým oblečením a pomôckami na bicykel, či si trebárs kúpime pekné dekorácie k niektorému z tradičných sviatkov. Načo pobiehať po obchodoch, keď si vystačíme s nahliadnutím do správneho katalógu? Vďaka katalógom online máme možnosť sledovať našich obľúbených predajcov a ich letáky. Súčasne však prispievame trvale udržateľnému rozvoju, lebo nepodporujeme zbytočnú masovú distribúciu tých papierových. Kupino.sk sleduje najväčšie hypermarkety a supermarkety, predajcov v oblasti bývania, nábytku a záhrady, v oblasti elektroniky, veľké lekárne a drogérie, veľkých predajcov odevov, obuvi a športových potrieb a ďalších významných obchodníkov.

Keď sa vám nechce listovať v letákoch

Nie každému sa však chce listovať v letákoch. Niektorí máme k tomu dokonca vybudovanú averziu. Avšak na druhú stranu, prečo nakupovať drahšie než musíme? Na Kupino.sk sa nemusíte preklikávať stránkami letákov. Chystáte sa na väčší nákup a chcete si do zásoby kúpiť trebárs dva kartóny mlieka? Jednoducho si na Kupino.sk cez fulltextové vyhľadávanie nájdete, kde je práve trvanlivé mlieko v akcii. Úspora býva obrovská a vyplatí sa zájsť na nákup tam, kde je práve mlieko najlacnejšie. Veľmi podobné je to aj s inými potravinami. Pred sviatkami vo veľkom nakupujeme maslo, behom záhradkárskej sezóny cukor na zaváranie... Na Kupino.sk vždy nájdete to, čo chcete kúpiť, za v tejto chvíľu tú najvýhodnejšiu akčnú cenu. Naše nakupovanie je vďaka tomu nielen výhodnejšie, ale aj praktickejšie a rýchlejšie.

Publikované: 18. 01. 2021

Kategória: Tipy

Autor: Jarmila Zábranská