Sladkosti neodmietne nikto. Čo tak maškrty ako reklamné predmety?

V podnikateľskom svete sa riešia rôzne otázky, pričom niektoré sa týkajú aj marketingu a spôsobe propagácie. Ak patríte medzi priaznivcov reklamných predmetov, zrejme premýšľate, akú variantu zvoliť. Súčasný trh ponúka nespočetné množstvo predmetov, ktoré si môžete nechať potlačiť vlastným logom a názvom firmy. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, aké reklamné predmety majú naozaj úspech a kde si ich môžete objednať. Veľmi časté sú drobnosti ako perá a ceruzky. Bohužiaľ, také predmety sa ale veľmi rady strácajú, siahnite skôr po niečom praktickejšom. Určite sú vhodné napríklad hrnčeky, do ktorých si zákazníci a obchodní partneri uvaria kávu, či čaj. Zase na druhú stranu, jedná sa o pomerne drahé reklamné predmety. Ak ich chcete rozdávať každému zákazníkovi, je nevyhnutné premýšľať aj trochu ekonomicky.

Sladkosti jednoznačne vedú

Obrovský boom zažívajú reklamné sladkosti. Stretli ste sa niekedy s niekým, kto by odmietol lízatko, cukrík, pralinku či čokoládu? Jedná sa o sladkosti, ktoré sú vhodné ako darček pre klientov. Pokojne sa zamerajte aj na detaily a nechajte si logom svojej firmy potlačiť aj vrecká na porciovaný cukor. Určite tým prinajmenšom zapôsobíte. Potlačené ale nemusia byť len obaly, ale pokojne aj samotné sladkosti. Záleží len na vás a vašich predstavách. Predsa len, reklamný predmet má propagovať vás, tak s ním musíte byť spokojní hlavne vy.

Kde také reklamné predmety objednať?

Ak hľadáte firmu, ktorá sa na reklamné darčeky špecializuje, zamerajte sa na značku Sketch. V jej ponuke nájdete pestrú škálu predmetov vrátane aj už spomínaných sladkostí. Objednať si tak môžete ručne vyrábané čokoládové pralinky s možnosťou jedlej plnofarebnej potlače. Pralinka tak môže byť nositeľom vášho loga, sloganu aj fotky.

Publikované: 10. 05. 2019

Kategória: Tipy

Autor: Jarmila Zábranská