Služba Plná Peňaženka nás učí nakupovať lacnejšie

Online nakupujeme stále častejšie. Prestávame sa báť, pomáhajú nám zákony (možnosť vrátiť tovar do 14 dní), na internete nájdeme širší sortiment tovaru a tiež výrazne výhodnejšie ceny. A šetriť môžeme aj ďalšími spôsobmi. Jednou z možností, ako ušetriť pri online nákupoch ešte viac, je využívať služby cashback portálu Plná Peňaženka. Ten nám vracia z každého nákupu naspäť utratené peniaze. A vôbec nejde o malé čiastky. Za mesiac marec 2020 bola táto čiastka v priemere 18 €. Konkrétne vrátené percento z predaja sa líši obchod od obchodu. Priemerne ide podľa odhadu o 4 %, ale nájdete aj obchody, z ktorých dostanete naspäť 25 %. Nie je ponuka týchto obchodov obmedzená? V roku 2019 bolo na Slovensku 12 900 e-shopov. S 529 z nich, väčšinou s tými najzaujímavejšími hráčmi, spolupracuje práve služba Plnapenazenka.sk. A toto množstvo obchodov rozhodne nejde považovať za obmedzenú ponuku. Veď aj keď nakupujeme takmer výhradne online, obvykle sme verní niekoľkým málo e-shopom.

Nechajte si za svoje nákupy platiť

Či presnejšie, nechajte si časť utratených peňazí vrátiť. Ako na to? Jednoducho. Vždy nakupujte prostredníctvom služby Plná Peňaženka. To znamená, choďte na stránky e-shopu cez stránky tohoto portálu. Na Plnej peňaženke samozrejme musíte byť zaregistrovaní a taktiež prihlásení. Len tak služba váš nákup na partnerskom e-shope zaznamená a môže vám vrátiť peniaze naspäťPlnú Peňaženku už využíva 680 000 registrovaných užívateľov, takže prečo platiť viac ako oni? Začať šetriť vás nič nestojí a je to skutočne veľmi jednoduché.

Ušetriť sa dá na čomkoľvek

Cashback portál vracia peniaze naspäť pri rodinných aj osobných nákupoch. Za dobu svojej existencie vrátil portál zákazníkom naspäť už 5 200 000 €. Lacnejšie nakúpite na obrovskom množstve slovenských obchodov, ale aj na mnohých zahraničných. Využívate napríklad lacné nákupy na čínskom Aliexpress? S cashback Plná Peňaženka ešte aj na nich ušetríte ďalších 5 %. Lacnejšie nakúpite lieky a doplnky stravy. Z nákupu na Pilulka.sk dostanete naspäť 2,5 %, z Prezdravie.sk 5 % a z Benu dokonca 7,5 %. Menej utratíte za oblečenie, kozmetiku, vybavenie domácnosti, elektrické spotrebiče, IT techniku aj mobilné telefóny. Nákupy s cashback Plná Peňaženka by dnes mali byť samozrejmosťou.

Publikované: 24. 07. 2020

Kategória: Biznis a financie

Autor: Jarmila Zábranská