Najlepší tip na ubytovanie v Žiline sa našiel

Zrejme patríte aj vy k ľuďom, ktorí z času na čas cestujú a chcú spoznávať nové časti konkrétnej krajiny. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete na túto príležitosť využiť čoraz častejšie diskutované poukazy, dovolenku alebo príjemné ubytovanie sme pre vás našli aj v Žiline.

Hotel Galileo sa oplatí navštíviť

Blízko centra, a pritom v pokojnej lokalite sídliska. Ubytovacie zariadenie so všetkými potrebnými službami, ktoré pri svojom výlete určite využijete. Hotel Galileo v Žiline je vám plne k dispozícii a prináša rad unikátnych služieb. Moderne zariadené izby sú samozrejmosťou. Pripojenie na Wi-fi, parkovanie v cene ubytovania a stravovacie služby. Hotel, z ktorého to máte na skok do centra, kde je množstvo príležitostí na zábavu a relax. Miesto, ktoré si obľúbili aj známe slovenské aj zahraničné hviezdy a pravidelne sa sem vracajú, pretože okrem iného, vás tu na každom kroku privíta príjemný personál.

Miesto na zábavu, kongresy a oslavy

V súčasnej dobe je veľmi moderné a z logických dôvodov aj výhodné využiť na plánovanie rodinnej oslavy, dôležitého mítingu alebo firemného kongresu ubytovacie zariadenie, ktoré ma na to prispôsobené kapacity a priestor. Hotel Galileo je zariadením, ktoré vám poskytne najlepšie lacné ubytovanie v Žiline. Vzdialených príbuzných alebo kolegov z iných pobočiek Slovenska tu pri plánovanom stretnutí môžete aj jednoducho ubytovať. Jedáleň a konferenčné miestnosti budú skvelým doplnkom a plnohodnotnou výbavou, ktorá je pri plánovaní podobných akcií nevyhnutnou záležitosťou a súčasťou. Všetko si stačí dopredu zarezervovať a objednať na recepcii, na ktorej vás tiež čaká príjemný personál, ktorého služby sú vám plne k dispozícii, rovnako ako celý hotel Galileo v Žiline.

Publikované: 31. 01. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Cestovanie

Autor: Jarmila Zábranská