Ako prebieha tradičná tlač? A na koho sa obrátiť?

Aj v súčasnej digitálnej dobe má tradičná tlač veľké uplatnenie, pretože niektoré propagačné materiály sú jednoducho nenahraditeľné. Čo sa technológií týka, existuje ich hneď niekoľko, a preto je nevyhnutné vždy zohľadniť to, čo od tlače očakávate, aké materiály potrebujete potlačiť a podobne. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme niekoľko druhov potlačí a tiež spoločnosť, ktorá takéto služby ponúka. Predtým, než vôbec oslovíte konkrétne tlačiarenské centrum, mali by ste si ujasniť, čo chcete potlačiť. Vedeli ste, že je rozdiel medzi tlačou exteriérových materiálov a interiérových? Poznáte čiarovú grafiku? Potrebujete iba technické výkresy?

Aké druhy tlače existujú?

Ako prvá sa vám ponúka exteriérová tlač, ktorá sa vykonáva ecosolventnou a latexovou technológiou. Hlavnou prednosťou danej metódy je vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom a slnečnému žiareniu. Potlačíte pevné a hrubé materiály používajúce sa na výrobu veľkoformátových bannerov. Ako ďalšia je dostupná interiérová potlač, u ktorej sa používa atramentová technológia. Chváli sa dokonalou kvalitou, takže vám vyhovie pri tlači fotografií, obrazov i plagátov. Farby sú špičkové a sýte. Nemusíte sa báť akýchkoľvek zmien odtieňov. Stretnete sa tiež s čiarovou grafikou, ktorá slúži k tlači výkresov, štúdií a rôznych plánov. Rovnako ako u predchádzajúcej alternatívy, tak aj u čiarovej grafiky sa používa atramentová technológia. Zabudnúť nesmieme ani na čiernobiele výkresy, u ktorých je zase vhodná laserová technológia. Výsledky tlače ako stavebné a strojné výkresy či elektrické schémy sú na vysokej úrovni.

Kto ponúka tradičnú tlač?

Hľadáte špecialistu na tradičnú tlač, dovoľujeme si vám predstaviť spoločnosť Prinstudio FaxCopy, ktorá vám vyhotoví všetko cez internet. Zašlite teda dokumenty, doplníte, čo všetko potrebujete, a potom len očakávate, než vám bude výsledok doručený na vašu adresu. Jednoduché, rýchle a efektívne.

Publikované: 23. 02. 2020

Kategória: Biznis a financie

Autor: Jarmila Zábranská