Dámske blúzky na leto – tieto modely sú top

Kvety, volániky a žívé farby – tieto medzi letnými trendami nechýbajú. Na prvú pozíciu sa stavajú voľné oversize strihy a odkryté ramená. Nebojte sa ani hlbokých výstrihov! Veď nakoniec, práve letné obdobie je tu na to, aby sme si dovolili viac slobody a nosili viac neformálneho oblečenia – taktiež aj do práce. Pozri, aké blúzky sme si pre Teba nachystali.

Dámske blúzky cold shoulders

Dámska blúzka s dlhým rukávom na ramienkach? Áno, je to možné! Nápadité výstrižky ramenách, ktoré ladia s výstrihom typu „voda“ sú ideálnym riešením na dovolenky. Vďaka tenkým ramienkam blúzka nepadá a okrem toho vyzerá veľmi originálne. Štýlové výrezky na ramenách vyzerajú skvele takisto v prípade blúzok s krátkym rukávom – sú vhodné na pláž a ešte sa aj postarajú o väčšiu priedušnosť. Dámske blúzky typu cold shoulders kombinujeme predovšetkým s džínsovými šortkami – spolu s nimi stvoria nezáväzný, letný outfit. Takisto odporúčame blúzky v žívých, veselých farbách – oranžová, všetky odtiene žltej, zelená, ružová a mnoho ďalších. Zvoľ farbu, v ktorej sa cítiš najlepšie, no predovšetkým sa neobávaj rôznorodých vzorov – kvety, bodky, pásiky a geometrické tvary sú teraz v móde! (Prezri si módne blúzky na: https://www.bonprix.sk/kategoria/371/bluzky/).

Motýlie rukávy hitom leta 2020

Široké, vzdušné, tvarom pripomínajúce veľký volán – presne také sú motýlie rukávy. Vyzerajú okázalo, ale zároveň sa dokonale hodia na každodenné príležitosti. Blúzka vybraná nami disponuje nielen charakteristickým typom rukávov, ale takisto štýlovým dekoltom typu v-neck, symetrickým s výrezkami na pleciach. Blúzka je na gombíky a v páse je stiahnutá šnúrkou, čo pridáva na štýlovom strihu. S čím ju možno nosiť? Bez obáv s obtiahnutými nohavicami a sukňou. Dámy, ktoré majú radi módnu extravaganciu ju môžu smelo skombinovať s voľnými nohavicami maxi. Blúzky zo šifónu – subtílna elegancia Šifón, spájaný najmä so šatami, sa úspešne ujal aj medzi blúzkami. Tento jemný, tenký, trošku presvitajúci materiál sa natrvalo usadil v dámskej móde a za svoj úspech môže s určitosťou vdačiť subtílnosti, ktorú vnáša do outfitu. Šifónové dámske blúzky odporúčame nosiť spolu s topom – nielen preto,  že táto kombinácia vyzerá elegantne, ale takisto preto, že top zabraňuje presvitaniu bielizne. Dámske šifónové blúzky vyzerajú obzvlášť dobre, keď sú  voľné – pridáva to na ľahkosti. Predstavujeme teda bielu blúzku vo voľnom strihu so sťahovacou šnúrkou v oblasti zápästia a pod dekoltom. Celok je obohatený farebnými kvietkami, ktoré určujú podstatu letnej módy. Trendy sa síce neustále menia, no dámske blúzky s decentným kvietkovaným motívom budú vždy nadčasové. Vyber si ideálnu blúzku pre seba a užívaj si skvelý outfit.

Publikované: 27. 07. 2020

Kategória: Móda a štyl

Autor: Jarmila Zábranská