Vyplatia sa nabíjacie stanice na elektroautáv domácnostiach?

Určite ste už počuli o moderných elektromobiloch. Elegantné vozidlá, ktoré šetria našu prírodu, pretože nevyužívajú pohon na spotrebný benzín či naftu. Môžete ich jednoducho dobíjať pomocou energie. Je len na vás, či zvolíte nabíjanie pomocou solárnych panelov u vás doma – čo by znamenalo takmer zadarmo s nulovými výdavkami, alebo budete využívať verejné nabíjacie stanice na parkoviskách, takzvané rýchlo nabíjačky, pri ktorých budete musieť dávať pozor na vaše auto a zároveň zaplatíte nemalé peniaze za dobitie. S riešením prichádza spoločnosť Eco3Energy, ktorá ponúka nabíjacie stanice rezidenčné, ktoré jednoducho zakúpite na ich internetovom obchode. Malé krabičky, ktoré sú ľahko umiestniteľné v sebe pod malým krytom zahŕňajú všetky potrebné komponenty pre rýchlo nabíjanie vášho elektromobilu.

Ušetrite čas aj peniaze

Rezidenčne nabíjacie stanice sú už dnes ľahko dostupné pre vaše domácnosti. Vďaka ich inštalácii dokážete ušetriť peniaze investované do každodenného nabíjania na verejných nabíjacích staniciach. Zároveň vám to ušetrí aj kopu času, pretože svoj elektromobil môžete nabíjať napríklad celú noc, kedy vy spíte v pohodlí vášho domova. Nabitý elektromobil vám potom vystačí aj na jazdu viac ako štyridsať kilometrov.

Nabíjacie stanice v domácnostiach sú naozaj výhodné

Autonabíjačky pre elektromobily značky Evlink si môžete nechať jednoducho nainštalovať vo vašej domácnosti spoločnosťou Eco3Energy. Tieto nabíjacie stanice sú využívané v tridsiatich krajinách, čo svedčí o ich spoľahlivosti a skvelom využití. Spoločnosť inštaluje nabíjačky wallbox. Široká ponuka obsahuje rôzne farebné kombinácie, môžete si vybrať výkon nabíjanie – jedenásť alebo dvadsaťdva kW. Výhodou je svetelná signalizácia, na základe ktorej rozpoznáte, či je váš elektromobil plne nabitý. Vyskúšajte aj vy ušetriť a pridať sa k majiteľom vlastnej nabíjacej stanice pre váš elektromobil.

Publikované: 03. 10. 2021

Kategória: Auto/moto

Autor: Jarmila Zábranská