Dva štýlové módne kúsky pre každého muža

Niektoré kusy odevu nikdy nevyjdú z módy. Zvláštnej obľube sa teší pohodlné, neformálne oblečenie, v ktorom môžete vyzerať štýlovo aj vo voľnom čase či stretnutiach s priateľmi. Ktoré to je?

Čo na seba

To ako sa obliekate, vyjadruje vašu osobnosť. Oblečenie je okrem toho súčasťou dojmu, ktorý urobíte na iných pri vašom prvom stretnutí. Pri jeho kúpe je dôležitých niekoľko vecí. V oblečení by ste sa mali predovšetkým dobre cítiť. Dôležité sú kvalitné materiály. Nemali by byť len príjemné na dotyk — materiál odevov určuje aj ich konečné vlastnosti. Pri kúpe pánskej bundy je napríklad dôležitá nepremokavosť a odolnosť voči vetru. Ak kupujete tričko, očakávate naopak jeho vzdušnosť a to, aby dobre salo pot. Ak potrebujete novú bundu alebo mikinu, zvoľte kúsky, ktoré zaujmú. Jedinečný dizajn známej značky je vždy výhodou.

Bundy Alpha Industries

Pánske bundy Alpha Industries vás odlíšia od ostatných. V bunde Alpha Industries budete pôsobiť príťažlivo a štýlovo. Vyberať môžete z bohatej ponuky modelov, akými sú napríklad klasická letová bunda, ktorá bola pôvodnou bundou pre americkú armádu a námorníctvo v polovici 50-tych rokov. Alebo klasická maskáčová bundu. Pri výbere bundy Alpha Industries môžete zvoliť aj mestský vzhľad. Obľúbené predĺžené pánske bundy vás ochránia pred každým počasím. Pod značkou Alpha Industries nájdete aj pánske bundy vhodné pre teplejšie ročné obdobia.

Pánske mikiny

Pánske mikiny nájdete na trhu v rôznom prevedení. Môžete si vybrať pánske mikiny cez hlavu, na zips, mikinu s kapucňou, či bez. Ak máte radi vrecká, iste vás oslovia mikiny s veľkým predným vačkom alebo postrannými vreckami na zips. Čo sa týka vzorov, v súčasnosti letia najmä pánske mikiny s potlačou. Módne sú rôzne nápisy, obrázky aj logá. Zo strihov vyberajte taký, ktorý vám najviac sedí. Pánske mikiny nájdete vo voľnejšom aj slim strihu. Veľmi dobre pôsobí tiež predĺžený strih.

Publikované: 29. 01. 2019

Kategória: Móda a štyl

Autor: Jarmila Zábranská