Pustite do svojho podnikania svetlo. Rozsvieťte svoju reklamu!

Reklama nás má zviditeľniť. A tá najlepšia to urobí s čo najväčším efektom a za čo najmenšie náklady. Nepodceňujte preto svetelnú reklamu, práve ona sa vie presne takto chovať.

Kto chce byť vidieť, svieti

Vlastnosťou dobrej reklamy je neprehliadnuteľnosť. K čomu nám však sú napríklad rôzne propagačné štíty, ktoré nie sú vidieť? Musíte ich rozsvietiť. Svetelná reklama má svoje miesto aj v dnešnej digitálnej dobe a mala by byť súčasťou marketingového mixu. U niektorých typov podnikania patrí bez zaváhania už do dizajn manuálu. Už v ňom by sa malo riešiť, ako sa bude so svetelnými prvkami v propagácii firmy pracovať. Svetelná reklama sa používa priamo v mieste predaja či poskytovaných služieb. Využiť ju však môžeme aj decentralizovane na podporu brandu a image. Je súčasťou celej škály BTL prvkov nazývaných súhrnným názvom signmaking. Preto sa môže výroba reklamy realizovať naraz a súčasne si nechať navrhnúť a vyrobiť vonkajšiu nesvetelnú aj svetelnú reklamu. Špecialistom na tento typ reklamy je firma Ravafol.

Aktuálne trendy pre svetelnú reklamu

Svetelná reklama má svoje stálice, ale zmeny samozrejme prichádzajú a sú užitočné aj pre nás, zákazníkov. Zásadnú zmenu priniesli LED technológie, ktoré znížili cenu prevádzkovania svetelnej reklamy. Aj preto si ju dnes môže dovoliť skutočne každý. Už nemusíte počítať denne tržby, či ste si zarobili aspoň na rozsvietený svetelný štít. Z formátov svetelnej reklamy sa najčastejšie používajú svetelné boxy a logá, 3D nápisy a logá, obľúbenými sú kompozitné kazetové reklamy, svetelné pylóny a reklamné totemy, aj moderné a perfektne vypadajúce svetelné výstrče. Všetky tieto svetelné formáty pre vás navrhnú aj vyrobia v Ravafol. Firma sa môže pochváliť skvelými referenciami zo Slovenska aj zo zahraničia.

Publikované: 14. 03. 2021

Kategória: Biznis a financie

Autor: Jarmila Zábranská