Štýlové príslušenstvo pre mamičky na nosenie detí

Aj keď vám kočíky váš spôsob života a prepravu dieťaťa uľahčovali, existuje vec, ktorú poznali a využívali už naše mamičky. V modernom prevedení a kvalitných materiáloch a spracovaní sa na trh opäť vracajú šatky pre deti a ich matky.

Nosič, ktorý je štýlovým doplnkom

Moderné mamičky, zvyknuté na aktívny život, si vyberajú novú metódu, ktorá im umožní držať dieťa v náručí, pričom ruky ostávajú voľné. Little frog šatka je uznávaná ako najpohodlnejšie a univerzálne nosenie pre deti. Ako vždy, všetko dômyselné je zároveň aj jednoduché. Široká šatka, poskytuje ergonomické držanie dieťaťa a možnosť nastavenia celej dĺžky a šírky látky rovnomerne rozdeľuje bremeno hmotnosti dieťaťa na telo dospelého, pričom nie je ohrozené pohodlie ani jednej zo zúčastnených strán. O to viac, keď takýto moderný Ergobaby nosič vyzerá ako štýlový doplnok celého outfitu matky alebo otca.

Presvedčia vás dobré argumenty

Ak by ste zvažovali našu ponuku a mali ste niekoľko otázok, ktoré vám pri výbere môžu komplikovať rozhodnutie, možno vám pomôžu naše argumenty v prospech týchto univerzálnych šatiek na nosenie detí:
  • jednoduchý prenos, ktorý možno použiť vo veľmi mladom veku, už od 4 mesiacov;
  • nosenie dieťaťa v takejto šatke umožňuje byť matke aj napriek nekonečnému procesu domácich prác v neustálom kontakte s dieťaťom;
  • neustály kontakt s matkou umožňuje malému človeku rásť pokojnejšie a sebavedomejšie;
  • teplo materského tela uvoľňuje dieťa od prípadnej črevnej koliky;
  • nosenie dieťaťa vedie k zvýšenej produkcií materského mlieka;
  • s použitím šatky sa matka ľahšie stáva súčasťou spoločenského života;
  • takéto nosenie nezaťažuje chrbticu a je pohodlné pre obe strany.
Nosič je pohodlná adaptácia pre matku a jej dieťa, pretože matke umožní, aby bola aktívna bez toho, aby bola odlúčená od dieťaťa a potomok je dokonale chránený pred okolitým svetom a v neustálom kontakte s rodičom.

Publikované: 13. 06. 2018

Kategória: Móda a štyl

Autor: Jarmila Zábranská