Výhody, pre ktoré sa oplatí mať smart hodinky

Fenomén zvaný smart hodinky nie je mnohým z vás vôbec neznámy. Táto chytrá pomôcka dokáže vniesť do našich športových aktivít a výkonov množstvo výhod a pozitív. Ak ešte stále nepatríte medzi vlastníkov chytrých hodiniek, dajte šancu nasledujúcim riadkom nášho článku, kde si predstavíme pár výhod.

1.Nová motivácia

Každého z nás ku pohybovej aktivite motivuje niečo iné. Môže to byť lahodné po-tréningové jedlo, ktoré na nás čaká alebo objednávka nového oblečenia na cvičenie. Prečo si však neurobiť radosť a okrem nákupu bežeckých legín neinvestovať aj do nových smart hodiniek? Táto chytrá pomôcka a jej rôzne funkcie sa môžu stať veľkou motiváciou k pohybu.

2.Prehľad o výkone a progrese

Funkcie smart hodiniek poskytujú skvelý a užitočný prehľad o našom fyzickom výkone. Môžeme tak sledovať rôzne metriky ako čas, vzdialenosť, ale i kalórie, či náš tep. Vďaka zaznamenávaniu našich výsledkov si dokážeme spätne vyhodnotiť náš progres. Ak patríte medzi tých, ktorí si robia prehľad v skonzumovaných kalóriách, tak sa vám smart hodinky zaručene zídu.

3.Výkonné a zároveň dizajnové

Smart hodinky možno kúpiť v dizajne, ktorý sa skutočne na nerozoznanie podobá klasickým hodinkám. Stávajú sa tak nie len užitočnými a funkčnými, ale sú i štýlový módny doplnok. Predstavujú dokonalú kombináciu úžitku a dizajnového doplnku.

4.Kroky a aktívna regenerácia

Sú skvelým pomocníkom sledovania pohybu počas oddychových dní, keď nemáme na pláne žiadnu športovú aktivitu. Spoľahlivo odsledujú počet našich krokov, keď sa rozhodneme vydať na prechádzku. Smart hodinky majú dokonca skvelú funkciu upozorniť nás, ak sa príliš dlho fyzicky nehýbeme. Na hodinkách si možno nastaviť napríklad aj upozornenie na dodržiavanie pitného režimu. Ak budete najbližšie zvažovať medzi kúpou nových tenisiek, športovej mikiny, či trička na cvičenie, pouvažujte, či nedáte šancu aj kúpe nových smart hodiniek.

Publikované: 23. 02. 2021

Kategória: Móda a štyl

Autor: Jarmila Zábranská