Zháňate reklamný textil? Obráťte sa na ADLER

V súčasnej dobe sa veľa firiem bez reklamného textilu nezaobíde. Pokiaľ chcete potešiť svojich zamestnancov a poskytnúť im tričká, mikiny, ba dokonca aj bundy s logom vašej spoločnosti, nie je nič jednoduchšie ako sa obrátiť na značku ADLER. Špecializuje sa práve na reklamný textil, ktorý sa stane akýmsi propagačným nástrojom. Veľa firiem sa zameriava skôr na virtuálne prostredie a propagáciu v ňom, pritom sú aj offline reklamy veľmi dôležité. Jedným z propagačných nástrojov sa môže stať práve tričko. Akonáhle niekto chodí v tričku s logom vašej spoločnosti, pre ostatných sa stanete lepšie zapamätateľnou firmou. Určite sa vryjete nie jednému človeku do pamäti tým, že poskytujete svojim zákazníkom a zamestnancom tričká.

Tričká pre pánov i dámy

V podstate sa nemusíte zameriavať iba na jedno pohlavie, pretože tričká ADLER sú v pánskom aj dámskom strihu. Prídu si na svoje dokonca aj deti, pretože značka ADLER má v ponuke aj detské prevedenie tričiek, a to od veľkosti 110. Tričká sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, a to z bavlny s prímesou elastanu pre lepšie elastické vlastnosti. Potlač je možné vykonávať digitálnou tlačou, výšivkou, priamou sieťotlačou či transferovou tlačou. Záleží len na vás, ktorý variant vám vyhovuje najviac.

Ako si reklamný textil objednať?

Ak teda máte záujem o reklamný textil, choďte na webovú stránku abtex.sk, kde nájdete značku ADLER. Vyberiete konkrétne tričká, zvolíte veľkosti, farbu a počet kusov. Potom už len počkáte, než vám bude objednávka doručená domov či priamo do firmy. Reklamný textil môžete dať ako svojim zamestnancom, tak aj zákazníkom či obchodným partnerom. Záleží len na vás, koľko ste ochotní investovať do tohto spôsobu propagácie a komu teda tričká rozdáte.

Publikované: 26. 06. 2019

Kategória: Móda a štyl

Autor: Jarmila Zábranská