Oblečte sa do Dedoles štýlu

Milujete kreatívne oblečenie? Farbou žiariace kúsky s tak trochu šialeným dizajnom? Dedoles vám ponúka celé portfólio originálneho oblečenia a doplnkov, ktoré majú aj pridanú hodnotu. Sú vyrábané ekologickými značkami, ktoré dbajú o prírodu a životné prostredie. Vyberte si niektorý z kúskov aj vy a zažiarte v každom dave.

Farebné veselé ponožky so zaujímavým dizajnom

Veselé ponožky sa stali znakom úspešných ľudí. Nosia ich najmä sebavedomé a tvorivé typy, ktoré sa neboja vystúpiť z davu. Ponožky sa stali symbolom odlišnosti. Každá z ponožiek je totiž iná, spolu do seba ale zapadnú ako puzzle. Hovoria o tom, že odlišnosť je nielen vítaná, ale aj potrebná. Býva zdrojom našej inšpirácie a bez nej by svet stratil svoje farby. V ponuke nájdete ponožky s motívmi zeleniny, ovocia, kníh, zvieratiek – psov aj mačiek, obľúbených alkoholických nápojov ako pivo, aperol spritz či mojito, ponožky pre rybárov, futbalistov a mnoho ďalších unikátnych kúskov. Natiahnite si na nohy veselé ponožky Dedoles aj vy.

Mikiny, ktoré vás udržia v teple

Hľadáte netradičnú mikinu vysokej kvality? Siahnite po bavlnených mikinách od eshopu Dedoles. Motívy zvierat a prírody, gotické vzory či vtipné prevedenia, to všetko vám jeho portfólio ponúka. Na svoje si prídu aj fanúšikovia filmov, komiksov a rockovej hudby. Mikiny AC/DC, Iron Maiden či Wonder Woman a ďalšie čakajú len vás.

Šaty na každú príležitosť

Zažiarte v šatách s originálnymi vzormi. Vybrať si môžete z klasických čiernych minišiat vhodných na akúkoľvek príležitosť, pre gotičky sú k dispozícii gotické šaty, pre milovníčky Vikingov minišaty s princeznou Aslaug. Buďte elegantná a štýlová v šatách puzdrového štýlu či v zaujímavých retrošatách s kvietkovanými či bodkovaným motívom, ktoré môžete nosiť na pikniky, do kostola aj na večierky.

Publikované: 10. 01. 2019

Kategória: Móda a štyl

Autor: Jarmila Zábranská