Potrebujete nový toner? Vieme, kde ho nájdete

Tlačiareň patrí do výbavy každej domácnosti aj podnikateľského subjektu. Potrebujeme vytlačiť domáce úlohy, seminárne práce, firemné dokumenty či zmluvy. Kvalita tlače veľa napovie o autorovi tlačeného dokumentu. Ak chcete, aby vaša tlač bola kvalitná, potrebujete kvalitné tonery.

Tonery do tlačiarne

Tonery do tlačiarní sa líšia svojou cenou aj kvalitou tlače. Ak chcete kúpiť kvalitné tonery do tlačiarne pre čiernobielu aj farebnú tlač, vyberajte originálne tonery alebo alternatívne tonery od overených výrobcov.

Alternatívne tonery do tlačiarne

Alternatívne tonery umožňujú znížiť náklady na tlač. Alternatívne tonery do tlačiarne sa vyrábajú z nových dielov. Ide teda o nové, nepoužité tonery. Na trhu však môžete naraziť na alternatívne tonery rôznej kvality. Kvalitný výrobok môžete spoznať napríklad podľa poskytnutej záruky na tlač. Dôležitý je aj platný certifikát kvality.

Originálne tonery do tlačiarne

Originálne tonery sú určené výrobcom pre daný typ tlačiarne. Originálne tonery do tlačiarne sú zväčšia dostupné za vyššiu cenu. Ich výhodou je však záruka, že sú vyrobené na mieru pre vašu tlačiareň a nepoškodia ju. S originálnymi tonermi sa nemusíte obávať nekvalitnej tlače.

Náplne Canon

Značka Canon je obľúbenou značkou pri kúpe atramentovej aj laserovej tlačiarne. Originálne náplne Canon vám zabezpečia tlač vysokej kvality pre čiernobielu aj farebnú tlač. Atramentové náplne Canon vytlačia až 390 strán pri pokrytí 5% papiera. Pre domáce laserové tlačiarne môžete zakúpiť náplne Canon s kapacitou tlače až 8 500+ strán. Pre niektoré modely väčších tlačiarní so xeroxom až 160 000 strán. Pri každej tejto náplni si kupujete toner so zárukou kvality od originálneho výrobcu, takže správna voľba.

Publikované: 23. 10. 2018 / Aktualizované: 31. 07. 2023

Kategória: Tipy

Autor: Jarmila Zábranská