Organizujete oslavu či firemnú akciu? Objednajte si cateringové služby

Chystáte veľkú rodinnú oslavu, firemnú akciu, svadobnú hostinu či oslavu akékoľvek inej významnej udalosti? V takom prípade pravdepodobne riešite občerstvenie. Ak nemáte priestory na to, aby ste si pre dvadsať či päťdesiat ľudí pripravili rauty, obed, zákusky či čokoľvek iné, potom nie je nič jednoduchšie ako si objednať cateringovú službu. Ušetríte si tým veľa času, nečaká vás rozčuľovanie nad tým, že sa vám pripálilo mäso, alebo že ste moc osolili šalát. Často býva u cateringovej služby obávaná cena, ale to nie je dôvod ju zavrhnúť. V súčasnej dobe totiž existuje veľa spoločností špecializujúca sa na cateringové služby, takže ostrý konkurenčný boj núti firmy znižovať svoje ceny.

Ujasnite si rozpočet

Snáď najdôležitejším krokom je stanoviť si rozpočet, ktorý si rozdelíte na niekoľko častí. Záleží na tom, čo všetko na akcii plánujete. Trebárs na svadbu je rozpočet iný ako na narodeninovú oslavu, pretože svadba má oveľa viac častí programu ako narodeniny. Cena občerstvenia je priamo úmerná počtu stravníkov, teda sa zamyslite aj nad zoznamom hostí.

Ako hľadať catering v Bratislave?

Ak hľadáte nejakú spoločnosť na catering v Bratislave, ponúka sa vám hneď niekoľko profesionálov. Veľké obľúbenosti sa tešia Gastroslužby.sk, pričom daná spoločnosť nechodí len pracovať, ale svoju prácu odvádza s radosťou. Chcete nízkorozpočtový catering, alebo by ste chceli luxusnú udalosť? Vyhovie vám v každom prípade, nemusíte sa ničoho báť. Špecializuje sa na cateringové služby, svadby, firemné oslavy, predajné bary či varenie naživo. Rovnako tak je v kompetencii danej spoločnosti požičiavanie inventáru. Tak neváhajte a zistite si, na koľko by vyšiel catering pre vašu plánovanú oslavu. Ušetrite si tak čas a nervy s chystaním občerstvenia a pochúťok pre hostí.

Publikované: 09. 12. 2019

Kategória: Tipy

Autor: Jarmila Zábranská