Potrebujete elektromotory alebo elektroprevodovky? Vieme, kde ich kúpiť

Už od 90. rokov sa OSA Žilina zameriava na predaj a servis elektromotorov, elektroprevodoviek a frekvenčných meničov. Tým odborníkov firmy verí produktom SIEMEMS a tie ponúka aj svojim zákazníkom. Nemeckú kvalitu zákazníci oceňujú. Je zárukou nepretržitej prevádzky zariadení a minimalizácie škôd spôsobených poruchami či odstávkami.

Až 8000 elektromotorov skladom

OSA Žilina vie veľmi rýchlo nahradiť váš nefunkčný elektromotor. „Čas sú peniaze“ – a platí to aj u zákazníkov firmy. Svoj problém potrebujú riešiť okamžite. Preto firma zaisťuje taktiež vlastný dovoz zakúpeného tovaru s tým, že objednávka je doručená najneskôr do 24 hodín. Služby firmy dnes využíva viac ako 1500 zákazníkov. Aj preto, že OSA Žilina je priamym distribútorom SIEMENS a môže tak zaručiť výhodné ceny.

Náhradné diely aj servis

Pokazil sa vám elektromotor s prevodovkou? Nemusíte hneď kupovať nový. OSA Žilina vám dodá náhradné diely, alebo ponúkne servisovanie elektromotoru. Spoločnosť realizuje generálne opravy, opravy asynchrónnych motorov, jednosmerných motorov, servis a revíziu ponorných čerpadiel, opravy starších zváračiek, transformátorov aj rotorov, obežných kolies a ventilátorov. Žiadanou službou je prevíjanie elektromotorov.

Dobré rady z blogu, ako zaobchádzať s elektromotormi

Odborníci z OSA vedia, že základom spoľahlivosti elektromotorov je predovšetkým ich kvalita. Životnosť a bezporuchovosť však ovplyvňujú aj rôzne chyby, ktorých sa pri ich prevádzke dopúšťame. Môže ísť o chybné zapojenie elektromotora, jeho preťaženie alebo absenciu ochrany v podobe poistky a prúdového ističa.

Ako nahradiť elektromotor od iného výrobcu kvalitným od SIEMENS?

Vo firme pre vás vždy vedia nájsť plnohodnotnú náhradu. Stačí odfotiť štítok zo starého elektromotoru a poslať ho do OSA Žilina. Pre každý elektromotor existuje kvalitnejšia a spoľahlivejšia alternatíva od SIEMENS.

Publikované: 24. 07. 2019

Kategória: Tipy

Autor: Jarmila Zábranská