Zabuchnuté kľúče v aute – to je problém, ktorý má riešenie

Stane sa vám to, ani neviete ako. V tom lepšom prípade nie je vonku 30 stupňov a v aute nemáte malé bábätko ani psa. V tom horšom oboch naraz. Hneď teraz si do svojho mobilu uložte telefóne číslo na asistenčnú službu, ktorá sa špecializuje na otváranie áut: 0902 333 887. Sú nehody, na ktoré príliš nemyslíme. Susedovi auto zavrel pes. Skákal dnu na benzínovej pumpe tak dlho, až auto zamkol. Ale kľúče si vo vnútri automobilu zabuchneme aj vlastnou nepozornosťou. V lepšom prípade vám vo vrecku zostal aspoň mobilný telefón. V ňom by ste mali určite mať uložené číslo pod menom: zabuchnuté kľúče v aute, a to spolu s telefónnym číslom 0902 333 887. Oplatí sa mať toto číslo poznamenané aj niekde na karosérii auta či na nálepke na okne. Telefón vám už niekto požičia.

Zámočníci nevedia, ako na to. Potrebujete autozámočníka

Zabuchnuté kľúče v aute neotvorí každý. Bežný zámočník nie je autozámočník. Služba Zabuchnute.sk sa špecializuje priamo na zabuchnuté automobily. Otvorí vaše súkromné auto a so súhlasom majiteľa aj automobil firemný. Firma zvládne otvoriť Škodu, Volkswagen, Hyundai, Opel, Ford, Fiat, ale aj luxusný Mercedes, Audi či BMW. Firma má k dispozícii špeciálne náradie, ktorým sa dá otvoriť zamknutý/vymknutý automobil bez toho, aby sa poškodil váš zámok na aute. Takže vám to ušetrí veľké množstvo problémov aj peňazí. Často prekvapí, že zámok do automobilu nie je vôbec lacnou záležitosťou. Firma pritom zámky na aute otvára už od 50 €.

Zabuchnuté.sk – to nie je len otváranie aut Bratislava

Firma funguje v celom Bratislavskom kraji, v Nitrianskom kraji, aj v Banskobystrickom kraji. Takže či už sa vám táto nepríjemnosť prihodí v Petržalke, v Detve či v Bánovciach nad Bebravou, stačí zavolať rovnaké číslo. V Bratislave dokonca nezaplatíte za výjazd ani korunu. Na iných miestach sa k cene zásahu pripočítajú náklady za cestu. Spoločnosť pracuje nonstop, vrátane víkendov a sviatkov. Bez obmedzenia pracuje aj behom koronavírusových obmedzení, ale všetci zamestnanci firmy 100% dodržujú hygienu a bezpečnostné opatrenia.

Publikované: 17. 09. 2020

Kategória: Lifestyle

Autor: Jarmila Zábranská