Jar je plný bacilov. Podporte svoju imunitu

S príchodom jarného počasia sa o slovo hlásia tiež bacily. Bohužiaľ, číhajú na nás zo všetkých strán, a preto je nevyhnutné podporiť trochu imunitu. Samozrejme jednou z možností, ako do tela dostať dávku vitamínov, je ovocie či zelenina. Ak sa ale na čerstvosť ovocia a zeleniny pozrieme z druhej strany, sú pestované na farmách za pomoci rôzne chémie, ktorá veľa vitamínov tiež zničí. Ak chcete telu dať naozaj to, čo potrebuje, siahnite po doplnkoch stravy. Ideálne je, ak sa jedná o doplnky stravy založené na čisto prírodnej báze. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme niekoľko produktov, za ktoré vám vaše telo poďakuje.

Pre správne fungovanie imunitného systému

Ak máte naozaj slabý imunitný systém, je nevyhnutné ho nejako podporiť. Slúži na to veľa doplnkov stravy. Jedným z nich je VITAMÍN D3 10 mg, ktorý má za úlohu zaistiť nielen správne vstrebávanie vápnika a fosforu, ale tiež pomôcť správnej funkcii imunitného systému. Proti chrípke a nachladnutí je pripravený bojovať ALLICOR obsahujúci cesnak, minerály a stopové prvky. S jarným obdobím prichádza okrem iného aj únava. Aj pre takéto prípady sú pripravené doplnky stravy. Trebárs taký KOFEX je vhodný dokonca aj pre vodičov na dlhé cesty, pretože obsahuje čistý kofeín a extrakt z guarany. Proti únave je tiež HORČÍK + B6, ktorý napomáha tiež normálnej činnosti svalov.

Starajte sa o svoje vlasy a nechty

V jarných mesiacoch dostávajú zabrať tiež vlasy, nechty a koža. BIOSIL plus dokáže s týmito problémami zatočiť. V neposlednom rade musíme spomenúť ešte GAŠTAN plus pre správnu cirkuláciu krvi a potlačenie pocitu ťažkých nôh alebo VILCACORA, čo je liečivá rastlina pestujúca sa v peruánskych Andách. Ak teda hľadáte predajca doplnkov stravy, všetky vyššie spomenuté nájdete v internetovom obchode GREENLIKE.sk.

Publikované: 26. 03. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Zdravie

Autor: Jarmila Zábranská